Jövő Bajnokai régiók, egyesületek

Régiók, régióvezetők, régió vezetőedzők

Dél-Alföld régió
Régióvezető: Nagy Attila (nagyattilaimre74@gmail.com)
Régió vezetőedző: Nagy Zoltán (nagyz@live.com)
Egyesületek:
Algyői Úszó és Vízisport Egyesület
Bácsvíz Kecskeméti Vízmű Sport Club
Bajai Spartacus Sport Club
Békéscsabai Előre Úszó Klub
Békési Úszó Klub Egyesület
Csongrádi Poseidon Úszó Közhasznú Sportegyesület
Four Diamonds Sportegyesület
Gyulai Várfürdő Kft.
Hód Úszó Sportegyesület Hódmezővásárhely
Jogging Plus Superinfó Futóklub
Kalocsai Úszó és Vízilabda Egyesület
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft.
Kiskunhalasi Úszó és Gyógyúszó Egyesület
Makói Úszó Klub Sportegyesület
Natural Immune Control System HSÚVC
Orosháza Úszó Egyesület
Szegedi Úszó Egylet
Szentes Városi Úszó Club
Tótkomlósi Úszó Egyesület
Triton Sport Egyesület
Hód-Fürdő Szolgáltató és Üzemeltető Kft.
Dél-Dunántúl régió
Régióvezető: Czakó Csaba (csaba.czako@musz.hu)
Régió vezetőedző: Virovecz Richárd (richard.virovecz@gmail.com)
Egyesületek:
BB Sport Club Balatonboglár
Dombóvári Sportiskola Egyesület
Dombóvári Úszó Egyesület
Kaposvári 1. MCM-Diamant Adorján SE
Kaposvári Sportközpont és Sportiskola
Kaposvári Úszó Sportegyesület
Marcali és Balatoni Úszó-, és Szabadidő SE
Mohácsi Torna Egylet 1888
Mozdulj Csurgó Úszó Sport Egyesület
NivoMed Egyesület
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Pécsi Vörös Meteor Sportkör Úszószakosztály
Siklós Városi Sportegyesület
Szekszárdi Sportközpont Közhasznú Nonprofit Kft.
Szekszárdi Vízmű SE
Szigetvári Delfin Úszó Sport Egyesület
Észak-Alföld régió
Régióvezető: Fazekas Mónika (monika.fazekas@musz.hu)
Régió vezetőedző: Kaliba Viktor (kalibav@gmail.com)
Egyesületek:
Bátori Sárkány SE
Debreceni Aquasport Egyesület
Debreceni Sportcentrum Közhasznú Nonprofit Kft.
Hajdúszoboszlói Árpád Sport Egyesület
Herpály Sportúszó Egyesület
INVICTUS ÚVSC
Jászapáti Sport Klub
Létavértes Lakosságáért SC ’97 Egyesület
Magnetic Úszó Sportegyesület
Mátészalkai Munkás Testgyakorlók Köre
Mezőtúri Úszó- és Vízilabda Sportegyesület (MÚV SE)
Nyíregyházi Sportcentrum
Széles Sándor Úszó-Nevelő Műhely KFT
Szolnoki Búvár Sportegyesület
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.
Tekergők Sport Egyesülete
Törökszentmiklósi “Kölcsey” Diáksport Egyesület
Észak-Magyarország régió
Régióvezető: Höltz Péter (holtz@mvsi.hu)
Régió vezetőedző: Fridrich László (frigyes1958@gmail.com)
Egyesületek:
Egri Úszó Klub Sportegyesület
Egri Vízilabda Klub
Fiedler Ottó Sportegyesület
Gigászok Sportegyesület
Hatvani Úszó, Vízilabda és Szabadidő Klub SE
Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.
Ózdi Úszó Klub
Parafa Úszó Klub Gyöngyös
Swimming Pentathlon Club Egyesület
Tiszaújvárosi Triatlon Klub
Vízcseppek Sportegyesület
Közép-Dunántúl régió
Régióvezető: Bene Vera (vera.bene@musz.hu)
Régió vezetőedző: Szokolai László (szokolai07@gmail.com)
Egyesületek:
Balaton Úszó Klub
Delfin Sportegyesület
Dunaferr Sportegyesület
Esztergomi Úszó Klub
Gran Vizisport Egyesület
Hullám 91 Úszó és Vízilabda Egyesület
Iváncsa Vízisport Egyesület
Komáromi Úszóklub Sportegyesület
Móri Úszó Egyesület
Pápai Úszó Sportegyesület
Rája 94 Úszóklub Ajka
Tatabányai Vízmű  Sportegyesület
Új-Hullám Sport Egyesület
Veszprémi Úszó Klub
Vidra Szabadidő és Sportegyesület
Szentgáli Technika Terem és Tömegsport Egyesület
Közép-Magyarország 1. régió
Régióvezető: Molnár Bence (bence.molnar@musz.hu)
Régió vezetőedző: Nemes Zoltán (znemesguba1@gmail.com)
Egyesületek:
Bohóchal Úszó és Szinkronúszó Egyesület
Budafóka XXII. Sportegyesület
Ferencvárosi Torna Club
Kőbánya Sport Club
Lőrinc 2000 Szabadidősport Egyesület
Maruzsi Team Rallye-Rallycross Egyesület
MTK Budapest Sportszolgáltató Kft.
Római Sport Egyesület
Tempo-Aqua Úszó- és Triatlon Sportegyesület
Óriáscápák Sport Club Szabadidő és Sportegyesület
Közép-Magyarország 2. régió
Régióvezető: Csütörtöki Marcell (marcell.csutortoki@musz.hu)
Régió vezetőedző: Kovács Gábor (k.gabor0621@gmail.com)
Egyesületek:
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft.
Aligátor Sport Klub Egyesület
Budapesti Honvéd Sportegyesület
BVSC-Zugló
Iron Swim Sportegyesület
Iron Swim Korlátolt Felelősségű Társaság
Stamina Testgyakorlók Klubja Sport Alapítvány
Újpesti Torna Egylet
YBL Water Polo Club Egyesület
Aquaworm Nonprofit Kft.
Közép-Magyarország 3. régió
Régióvezető: Jókuti Péter (peter.jokuti@musz.hu)
Régió vezetőedző: Kovács László (kaposvaricapak@gmail.com)
Egyesületek:
A Jövő Sport Club FCSM
Aquasprint Alapítvány
Aquaworm Nonprofit Kft.
Bálinti Úszó Egyesület
Budaörsi Sport Club (BSC)
Castor SE
Darnyi Tamás Sport Club
Érdi Úszó Sport Nonprofit Kft.
Érdi Vizisport Kft.
Fitt Fóka Sport Egyesület
Honvéd Kossuth Lajos SE
KÓPÉ Úszó-, Vízilabda Sportegyesület
Monori Sportegyesület
Százhalombattai VUK SE
Szentendrei Egészséges Fiatalokért SE
Vasas Sport Club
Váci Ifjúsági Sportegyesület
Váci Vízmű SE


Nyugat-Dunántúl régió
Régióvezető: Szeidl Balázs (balazs.szeidl@musz.hu)
Megbízott régió vezetőedző: Szántó Kata (info@kiscapak.hu)
Egyesületek:
Délzalai Vízmű Sportegyesület
Ebihal Úszó és Mozgásfejlesztő Egyesület
Győri Úszó Sportegyesület
Karos Sprint Úszóklub
Keszthelyi Kiscápák Sport Egyesület
Lenti Gyógyfürdő Úszó Klub
Sárvári Gyógyfürdő Kft.
Szentgotthárdi VSE
Széchy Tamás Sportiskola Sopron
Szombathelyi Sportközpont és Sportiskola Nonprofit Kft.
Zalaco Zalaegerszegi Úszó Klub Sportegyesület