Kiemelt események

február 3-4
Budapest Kupa I. forduló
Budapest, Tüske Uszoda

Esemény megtekintése

február 3-8
World Aquatics Világbajnokság - NYÍLTVÍZ
Doha, Katar

Esemény megtekintése

február 10
V. Kaposvár Kupa 1. forduló
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

február 11-18
World Aquatics Úszó Világbajnokság
Doha, Katar

Esemény megtekintése

február 17
V. NYSC Kupa felkészülési úszóverseny
Nyíregyháza

Esemény megtekintése

február 17
Balatoni Cápa Felkészülési Verseny
Veszprém, Veszprém Sportuszoda

Esemény megtekintése

február 24
UNI GYÚSE Regionális Verseny 2024
Győr-Aqua SK

Esemény megtekintése

február 24
1. MCM -Diamant Úszóverseny 1. forduló
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

február 24-25
Tavaszváró Nemzetközi Úszóverseny
Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső Sportuszoda

Esemény megtekintése

március 2-3
Budapest Kupa II. forduló
Budapest, Tüske Uszoda

Esemény megtekintése

március 2
III. Eger Város Kupája
Eger. Bitskey Aladár Uszoda

Esemény megtekintése

március 2
2024 Veszprém Kupa I. forduló
Veszprém, Veszprém Sportuszoda

Esemény megtekintése

március 8-10
X. Medencés Hosszútávú Országos Bajnokság
Veszprém, Veszprém Sportuszoda

Esemény megtekintése

március 9
Szalai János Emlékverseny
Százhalombatta, Városi Sportuszoda

Esemény megtekintése

március 9
V. Kaposvár Kupa 2. forduló
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

március 23-24
V. BVSC Tavaszi Kupa
Budapest, BVSC uszoda

Esemény megtekintése

március 23-24
World Aquatics Nyíltvízi Világkupa 1. forduló
Soma Bay, Egyiptom

Esemény megtekintése

március 23
15. EMEL Kupa Úszóverseny
Baja, Városi Sportuszoda

Esemény megtekintése

március 29-30
XI. Gyarmati Kupa
Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső Sportuszoda

Esemény megtekintése

április 5-6
MSI Kupa, XXVIII. Víz Világnapja Nemzetközi Úszóverseny
Miskolc, Kemény Dénes Városi Sportuszoda

Esemény megtekintése

április 6-7
4. Lőver Kupa
Sopron, Lőver Uszoda

Esemény megtekintése

április 6-7
Multisport
Graz, Skopje

Esemény megtekintése

április 9-12
Szerencsejáték Zrt. - CXXVI. Országos Bajnokság (Open kvalifikációs)
Budapest, Duna Aréna

Esemény megtekintése

április 13-14
II. Tavaszi Buda Kupa
Gyarmati Dezső Sportuszoda, Budapest, II. kerület

Esemény megtekintése

április 13
Viharsarok Kupa I. forduló
Békéscsaba

Esemény megtekintése

április 20
Balatoni Cápa Felkészülési Verseny
Veszprém, Veszprém Sportuszoda

Esemény megtekintése

április 27
Hajós Alfréd Kupa I. forduló
Debreceni Sportuszoda

Esemény megtekintése

április 27-28
Budapest Kupa III. forduló
Budapest, Tüske Uszoda

Esemény megtekintése

április 27
1. MCM -Diamant Úszóverseny 2. forduló
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

május 4
XXI. Kerka Kupa Nemzetközi Úszóverseny
Lenti

Esemény megtekintése

május 4-5
Hátgerinc Kupa
Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső Sportuszoda

Esemény megtekintése

május 11-12
XXII. BVSC Kupa
Budapest, BVSC uszoda

Esemény megtekintése

május 18
LEN Nyíltvízi Európa-kupa 1. forduló
Piombino, Olaszország

Esemény megtekintése

május 18-19
V4
Budapest, Tüske uszoda

Esemény megtekintése

május 18
Paraúszó Tehetségkutató Találkozó 2024
Tüske Uszoda

Esemény megtekintése

május 24-26
56. Csik Ferenc Emlékverseny
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

május 25-26
World Aquatics Nyíltvízi Világkupa 2. forduló
Golfo Aranci, Olaszország

Esemény megtekintése

május 25-26
XVII. "Óvodától az Olimpiáig" Úszóverseny
Szentes, Dr. Rébeli-Szabó József Városi Sportuszoda

Esemény megtekintése

május 25
2024 Veszprém Kupa II. forduló
Veszprém, Veszprém Sportuszoda

Esemény megtekintése

június 1-2
Hajós Alfréd Kupa II. forduló
Debreceni Sportuszoda

Esemény megtekintése

június 1-2
World Aquatics Nyíltvízi Világkupa 3. forduló
Setubal, Portugália

Esemény megtekintése

június 1
Viharsarok Kupa II. forduló
Békéscsaba

Esemény megtekintése

június 8
Savária Kupa
Szombathely

Esemény megtekintése

június 8-9
I. MATE-GEAC Kupa
Gödöllő, Városi és Térségi Uszoda

Esemény megtekintése

június 10-13
LEN Európa-bajnokság, nyíltvíz
Belgrád, Szerbia

Esemény megtekintése

június 15
Parafa Kupa
Gyöngyös

Esemény megtekintése

június 15
1. MCM -Diamant Úszóverseny 3. forduló
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

június 15
Intercisa Kupa
Dunaújváros, Fabó Éva Sportuszoda

Esemény megtekintése

június 17-23
LEN Európa-bajnokság, medencés úszás
Belgrád, Szerbia

Esemény megtekintése

június 28
Strand Úszóverseny
Százhalombatta, STRAND

Esemény megtekintése

június 29
LEN Nyíltvízi Európa-kupa 2. forduló
Barcelona, Spanyolország

Esemény megtekintése

június 29-30
X. Nyíltvízi Országos Bajnokság
Szeged, Maty-ér

Esemény megtekintése

június 29-30
IV. Hódmezővásárhelyi Úszó Derby
Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső Sportuszoda

Esemény megtekintése

július 2-7
LEN Junior Úszó Európa-bajnokság
Vilnius, Litvánia

Esemény megtekintése

július 6-7
Regionális Delfin Bajnokságok
Hódmezővásárhely, Veszprém, Budapest - II. kerület

Esemény megtekintése

július 10-13
VIII. Országos Cápa Bajnokság
Szeged

Esemény megtekintése

július 12-14
LEN Junior Nyíltvízi Úszó Európa-bajnokság
Bécs, Ausztria

Esemény megtekintése

július 13-14
CECJM
Belgrád, Szerbia

Esemény megtekintése

július 17-20
LVI. Országos Gyermek Bajnokság
Hódmezővásárhely

Esemény megtekintése

július 24-27
LXVIII. Országos Serdülő Bajnokság
Kaposvár

Esemény megtekintése

július 27-4
Olimpia - úszás
Párizs, Franciaország

Esemény megtekintése

augusztus 7-10
XCVI. Országos Ifjúsági Bajnokság
Debreceni Sportuszoda

Esemény megtekintése