Versenynaptár

február 3-4
Budapest Kupa I. forduló
Budapest, Tüske Uszoda

Esemény megtekintése

február 3-8
World Aquatics Világbajnokság - NYÍLTVÍZ
Doha, Katar

Esemény megtekintése

február 10
V. Kaposvár Kupa 1. forduló
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

február 11-18
World Aquatics Úszó Világbajnokság
Doha, Katar

Esemény megtekintése

február 17
Balatoni Cápa Felkészülési Verseny
Veszprém, Veszprém Sportuszoda

Esemény megtekintése

február 17
V. NYSC Kupa felkészülési úszóverseny
Nyíregyháza

Esemény megtekintése

február 24
UNI GYÚSE Regionális Verseny 2024
Győr-Aqua SK

Esemény megtekintése

február 24
1. MCM -Diamant Úszóverseny 1. forduló
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

február 24-25
Tavaszváró Nemzetközi Úszóverseny
Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső Sportuszoda

Esemény megtekintése

március 2
III. Eger Város Kupája
Eger. Bitskey Aladár Uszoda

Esemény megtekintése

március 2
2024 Veszprém Kupa I. forduló
Veszprém, Veszprém Sportuszoda

Esemény megtekintése

március 2-3
Budapest Kupa II. forduló
Budapest, Tüske Uszoda

Esemény megtekintése

március 8-10
X. Medencés Hosszútávú Országos Bajnokság
Veszprém, Veszprém Sportuszoda

Esemény megtekintése

március 9
Szalai János Emlékverseny
Százhalombatta, Városi Sportuszoda

Esemény megtekintése

március 9
V. Kaposvár Kupa 2. forduló
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

március 16
LEN Nyílvízi Európa-kupa 1. forduló
Eilat, Izrael

Esemény megtekintése

március 23-24
V. BVSC Tavaszi Kupa
Budapest, BVSC uszoda

Esemény megtekintése

március 23-24
World Aquatics Nyíltvízi Világkupa 1. forduló
Soma Bay, Egyiptom

Esemény megtekintése

március 23
15. EMEL Kupa Úszóverseny
Baja, Városi Sportuszoda

Esemény megtekintése

március 29-30
XI. Gyarmati Kupa
Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső Sportuszoda

Esemény megtekintése

április 5-6
MSI Kupa, XXVIII. Víz Világnapja Nemzetközi Úszóverseny
Miskolc, Kemény Dénes Városi Sportuszoda

Esemény megtekintése

április 6-7
4. Lőver Kupa
Sopron, Lőver Uszoda

Esemény megtekintése

április 6-7
Multisport
Graz, Skopje

Esemény megtekintése

április 9-12
Szerencsejáték Zrt. - CXXVI. Országos Bajnokság (Open kvalifikációs)
Budapest, Duna Aréna

Esemény megtekintése

április 13-14
II. Tavaszi Buda Kupa
Gyarmati Dezső Sportuszoda, Budapest, II. kerület

Esemény megtekintése

április 13
Viharsarok Kupa I. forduló
Békéscsaba

Esemény megtekintése

április 20
Balatoni Cápa Felkészülési Verseny
Veszprém, Veszprém Sportuszoda

Esemény megtekintése

április 27
Hajós Alfréd Kupa I. forduló
Debreceni Sportuszoda

Esemény megtekintése

április 27-28
Budapest Kupa III. forduló
Budapest, Tüske Uszoda

Esemény megtekintése

április 27
1. MCM -Diamant Úszóverseny 2. forduló
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

május 4
XXI. Kerka Kupa Nemzetközi Úszóverseny
Lenti

Esemény megtekintése

május 4-5
Hátgerinc Kupa
Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső Sportuszoda

Esemény megtekintése

május 11-12
XXII. BVSC Kupa
Budapest, BVSC uszoda

Esemény megtekintése

május 18
LEN Nyílvízi Európa-kupa 2. forduló
Piombino, Olaszország

Esemény megtekintése

május 18-19
V4
Budapest, Tüske uszoda

Esemény megtekintése

május 24-26
56. Csik Ferenc Emlékverseny
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

május 25-26
World Aquatics Nyíltvízi Világkupa 2. forduló
Golfo Aranci, Olaszország

Esemény megtekintése

május 25-26
XVII. "Óvodától az Olimpiáig" Úszóverseny
Szentes, Dr. Rébeli-Szabó József Városi Sportuszoda

Esemény megtekintése

május 25
2024 Veszprém Kupa II. forduló
Veszprém, Veszprém Sportuszoda

Esemény megtekintése

június 1-2
Hajós Alfréd Kupa II. forduló
Debreceni Sportuszoda

Esemény megtekintése

június 1-2
World Aquatics Nyíltvízi Világkupa 3. forduló
Setubal, Portugália

Esemény megtekintése

június 1
LEN Nyílvízi Európa-kupa 3. forduló

Esemény megtekintése

június 1
Viharsarok Kupa II. forduló
Békéscsaba

Esemény megtekintése

június 8
Savária Kupa
Szombathely

Esemény megtekintése

június 8-9
I. MATE-GEAC Kupa
Gödöllő, Városi és Térségi Uszoda

Esemény megtekintése

június 10-13
LEN Európa-bajnokság, nyíltvíz
Belgrád, Szerbia

Esemény megtekintése

június 13-14
CECJM
Belgrád, Szerbia

Esemény megtekintése

június 15
Parafa Kupa
Gyöngyös

Esemény megtekintése

június 15
1. MCM -Diamant Úszóverseny 3. forduló
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

június 15
Intercisa Kupa
Dunaújváros, Fabó Éva Sportuszoda

Esemény megtekintése

június 15-16
XV. Naturtex Kupa
Szeged, Tiszavirág Sportuszoda

Esemény megtekintése

június 17-23
LEN Európa-bajnokság, medencés úszás
Belgrád, Szerbia

Esemény megtekintése

június 28
Strand Úszóverseny
Százhalombatta, STRAND

Esemény megtekintése

június 29-30
X. Nyíltvízi Országos Bajnokság
Szeged, Maty-ér

Esemény megtekintése

június 29-30
IV. Hódmezővásárhelyi Úszó Derby
Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső Sportuszoda

Esemény megtekintése

július 2-7
LEN Junior Úszó Európa-bajnokság
Vilnius, Litvánia

Esemény megtekintése

július 6-7
Regionális Delfin Bajnokságok
Hódmezővásárhely, Veszprém, Budapest - II. kerület

Esemény megtekintése

július 11-13
VIII. Országos Cápa Bajnokság
Szeged

Esemény megtekintése

július 17-20
LVI. Országos Gyermek Bajnokság
Hódmezővásárhely

Esemény megtekintése

július 24-27
LXVIII. Országos Serdülő Bajnokság
Kaposvár

Esemény megtekintése

július 27-4
Olimpia - úszás
Párizs, Franciaország

Esemény megtekintése

augusztus 7-10
XCVI. Országos Ifjúsági Bajnokság
Debreceni Sportuszoda

Esemény megtekintése

augusztus 8-9
Olimpia - nyíltvízi úszás
Párizs, Franciaország

Esemény megtekintése

szeptember 6-8
World Aquatics Junior Nyíltvízi Világbajnokság
Alghero, Olaszország

Esemény megtekintése

szeptember 8
LEN Nyílvízi Európa-kupa 5. forduló
Ohrid, Észak-Macedónia

Esemény megtekintése

szeptember 21
XXXV. Nagy Sándor Emlékverseny
Orosháza Gyopárosfürdő

Esemény megtekintése

szeptember 26-28
LEN Junior Nyíltvízi Európa-bajnokság
Eilat, Izrael

Esemény megtekintése

szeptember 28
UNI GYÚSE Regionális Verseny 2024
Győr-Aqua SK

Esemény megtekintése

szeptember 28-29
Budapest Kupa IV. forduló
Budapest, Tüske Uszoda

Esemény megtekintése

szeptember 28
Hajós Alfréd Kupa III. forduló
Debreceni Sportuszoda

Esemény megtekintése

október 5
2024 Veszprém Kupa III. forduló
Veszprém, Veszprém Sportuszoda

Esemény megtekintése

október 5
V. Kaposvár Kupa 3. forduló
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

október 12-13
II. Rövidpályás Buda Kupa
Gyarmati Dezső Sportuszoda, Budapest, II. kerület

Esemény megtekintése

október 12-13
IX. Nemzetközi Rövidpályás Hód Kupa
Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső Sportuszoda

Esemény megtekintése

október 18-20
World Aquatics Úszó Világkupa 1. forduló
Shanghai, Kína

Esemény megtekintése

október 24-26
World Aquatics Úszó Világkupa 2. forduló
Incheon, Dél-Korea

Esemény megtekintése

október 24-26
World Aquatics Nyíltvízi Világkupa 4. forduló
Hong Kong, Hong Kong

Esemény megtekintése

október 25-26
IV. MiReHu Kupa, Testvérvárosok Nemzetközi Úszóversenye
Miskolc, Kemény Dénes Városi Sportuszoda

Esemény megtekintése

október 26
IV. Hód Sprint-CSOMIÉP Pénzdíjas Úszóverseny
Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső Sportuszoda

Esemény megtekintése

október 26
XLIII. Adorján József Emlékverseny
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

október 26-27
43. Dr. Csik Ferenc Emlékverseny
Sopron, Lőver Uszoda

Esemény megtekintése

október 26-27
Budapest Kupa V. forduló
Budapest, Tüske Uszoda

Esemény megtekintése

október 31-2
World Aquatics Úszó Világkupa 3. forduló
Szingapúr, Szingapúr

Esemény megtekintése

november 2-3
Claudius Kupa
Szombathely

Esemény megtekintése

november 6-9
Szerencsejáték Zrt. - XX. Országos Rövidpályás Bajnokság
Kaposvár

Esemény megtekintése

november 9
Szentes Sprint
Szentes, Dr. Rébeli-Szabó József Városi Sportuszoda

Esemény megtekintése

november 16
2024 Veszprém Kupa IV. forduló
Veszprém, Veszprém Sportuszoda

Esemény megtekintése

november 16
V. Kaposvár Kupa 4. forduló
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

november 16-17
20. Halászlé Kupa Úszóverseny
Baja, Városi Sportuszoda

Esemény megtekintése

november 16-17
BVSC Őszi Kupa
Budapest, BVSC uszoda

Esemény megtekintése

november 17
SPRINT Úszóverseny
Szentes, Dr. Rébeli-Szabó József Városi Sportuszoda

Esemény megtekintése

november 23
Viharsarok Kupa III. forduló
Békéscsaba

Esemény megtekintése

november 23
VI. NYSC Kupa
Nyíregyháza

Esemény megtekintése

december 5-8
III. Utánpótlás Rövidpályás Országos Bajnokság
Szeged

Esemény megtekintése

december 10-15
World Aquatics Rövidpályás Úszó Világbajnokság
Budapest, Duna Aréna

Esemény megtekintése

december 13-15
Dél-Dunántúl Cikluszáró Úszóverseny
Kaposvár, Csik Ferenc Versenyuszoda

Esemény megtekintése

december 14-15
Makrocikluszáró Úszóverseny
Veszprém, Veszprém Sportuszoda

Esemény megtekintése

december 14-15
XIX. BVSC Cikluszáró
Budapest, BVSC uszoda

Esemény megtekintése

december 14-15
Hajós Alfréd Kupa IV. forduló
Debreceni Sportuszoda

Esemény megtekintése

december 18
Győr OPEN 2024
Győr-Aqua SK

Esemény megtekintése

december 21-22
Cikluszáró Nemzetkőzi Úszóverseny
Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső Sportuszoda

Esemény megtekintése