Tartalom
Melléklet

MÚSZ-39/2022. sz. elektronikus elnökségi határozata – A Magyar Úszó Szövetség elnöksége a Besztercebányán /Szlovákia/ július 25 – július 29. között megrendezésre kerülő 2022. évi EYOF-ra utazó csapat (versenyzők és sportszakemberek) névsorát az alábbiakban fogadja el:

 NÉVSPORTEGYESÜLET
1Kováts AlexKaposvári Sportiskola
2Jackl VivienTatabányai Vízmű SE
3Elekes TamaraBVSC
4Szabó DóraKőbánya SC
5Veress HannaKőbánya SC
6Horváth ÁkosHÓD Úszó Egyesület
7Sós Borbála MáriaEgri UK
8Király FlóraKaposvári SI
9Bagi ZoltánTiszaújvárosi Triatlon Klub
10Zámbó VirágGyőri ÚSE
11Eszes János MárkUTE
12Kovács Seres HunorDunaújvárosi SE
13Hermann Szabó PéterGyőri ÚSE
14Flórián NatáliaBudafóka SE
15Tóth Benedek ViktorKőbánya SC
16Miszlai MiraKőbánya SC
TKis NoelHÓD SE
TSümegi AnnaBP Honvéd

 

Edzők:

Virovecz Richárd, Sirkóné Kocsis Márta, Kovács Gábor, Pulai Bence

MÚSZ-40/2022. sz. elektronikus elnökségi határozata – A Magyar Úszó Szövetség elnöksége az Otopeniben /Románia/ 2022. július 6. – július 10. között megrendezésre kerülő LEN Junior Úszó Európa-bajnokságra utazó csapat (versenyzők és sportszakemberek) névsorát az alábbiakban fogadja el:

Pádár Nikolett 2006 Szeged

Molnár Dóra 2006 Budafóka

Ábrahám Lilla Minna 2006 UTE

Komoróczy Lora Fanni 2006 Iron

Jackl Vivien 2008 Tatabánya

Rátkai Zsófia 2006 Budafóka

Flück Nóra 2005 A Jövő SC

Csulák Lia 2005 Érdi Vizisport SE

Barna Bianka Dorottya 2006 Nyíregyháza 4×100 vegyes

Gyurinovics Lili 2005 Vasas 4×100 gyors 4×200 gyors

Gálicz László 2004 FTC

Mészáros Dániel 2004 FTC

Andor Benedek 2004 Győri USE

Székely Áron 2004 BVSC

Kováts Alex 2006 Kaposvár

Balogh Levente 2005 Kőbánya SC

Bujdosó Zsombor 2004 VASAS

Bóna Benedek 2004 BVSC

Cserfalvi Olaf 2004 VASAS

Magda Boldizsár 2005 Parafa UK 4×100 gyors 4×100 vegyes 4×100 mix gyors

Zombori Szalontai Ferenc 2004 Debrecen SP SI 4×100 mix vegyes 4×100 vegyes

Kovács Attila 2004 Eger 4×100 4×200 gyors

Harsányi Mátyás 2005 Kaposvár SI 4×100 4×200 gyors

Ángyán Máté 2005 Érd 4×100 vegyes 4×100 mix vegyes

 

Edzők: 10 fő

1. Gellért Gábor
2. Horváth Tamás
3. Magyarovits Zoltán
4. Takács Imre
5. Sirkóné Kocsis Márta
6. Formaggini László
7. Petrov Árpád
8. Meiszterics László
9. Nagy Péter
10. Lőrinczi György

MÚSZ-41/2022. sz. elektronikus elnökségi határozata – A Magyar Úszó Szövetség elnöksége 2025. május 31. napjáig a Cg.01-09-892889 cégjegyzékszámú MB Tax Kft-t (ügyvezetője és személyében felelős könyvvizsgáló Tóth Mihály, könyvvizsgáló kamarai tagszáma 007123) a MÚSZ állandó könyvvizsgálójának megválasztja.

MÚSZ-42/2022. sz. elektronikus elnökségi határozata – A Magyar Úszó Szövetség elnöksége a Tiszakécskei Vízisport Klub (képv.: Huszár Henrik Gyula elnök; nyilv.sz.: 03-02-0003954; székhelye: 6060 Tiszakécske, Puskin utca 15.) tagfelvételi kérelmének helyt ad és a MÚSZ tagjai sorába felveszi.

MÚSZ-43/2022. sz. elektronikus elnökségi határozata – A Magyar Úszó Szövetség elnöksége a Gagarin Diák-Sportegyesület (képv.: Ringeisen András Zoltánné elnök; nyilv.sz.: 12-02-0000023; székhelye: 3100 Salgótarján, József Attila út 2.) tagfelvételi kérelmének helyt ad és a MÚSZ tagjai sorába felveszi.

MÚSZ-44/2022. sz. elektronikus elnökségi határozata – A Magyar Úszó Szövetség elnöksége a Para-Gerevich ösztöndíjra javasolt versenyzők és edzők módosított névsorát és az ösztöndíjak összegét az alábbiakban elfogadja.

 paraúszás2022. I. félév 2022. II. félév
    
1.Adámi Zsanett70000                           –
2.Illés Fanni230000             200 000
3.Iván Bence90000               70 000
4.Konkoly Zsófia250000             250 000
5.Pap Bianka250000             250 000
6.Száraz Evelin120000             120 000
7.Prayer Kata100000               80 000
8.Hotz Csenge                70 000
9.Jancsik Árpád e.90000             110 000
10.Szabó Álmos e.150000             150 000
11.Karsai Péter   e.                50 000